Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
3 posty 8 komentarzy

Zbrodnie Władzy

Adrian Sękowski - Demaskator zbrodni. Pogromca CIA

Moje komentarze

 • @goodness 22:46:30
  Pięknie!
  Metaforycznie!
  Jest w tym jakiś literacki duch!
  Mniejsza o to czy zrozumiałem intencje...
  Tortury elektroniczne przestały być sekretem CIA.
 • @Oracz 22:01:54
  Nie mam nic wspólnego z organizacją Stopzet. Jestem samotnym strzelcem. Jestem kamieniem na którym się łamią kosy. Jestem Homo sapiens, czyli używam rozumu by pokonywać przeszkody. Ci co wierzą w pola torsyjne, szczepionki z nanoczipami lub jakieś inne pseudonauki nie używają rozumu.
  Mam do Pana prośbę: niech Pan pod moimi postami nie zamieszcza jakichkolwiek informacji o Stopzet, ani też niech Pan nie dokonuje osobistych wynurzeń psychiatrycznych.
  Mi to przeszkadza bo obniża prestiż całego kontentu. A przecież gram o najwyższą stawkę. Zbanowania potężnej broni jaką są manipulacje bioelektroniczne na ludzkim ciele.
  Bądź Pan Homo sapiens i dostosuj się do mojej prośby.
  Pomyśl Pan- tortury bioelektroniczne mogą dotknąć każdego z nas, także szanownego. A że trudno uwierzyć w ich istnienie...to zupełnie inna bajka.
  Tortury elektroniczne przestały być sekretem CIA.
 • Prezent dla Joe Biden'a na zaprzysiężenie.
  Może mu będzie łatwiej zatrzymać ten horror grzebania w ludzkim systemie nerwowym. Owszem jest to technicznie możliwe ale powinno być wykorzystywane tylko w celach medycznych. Zgodnie z zasadami etycznymi medycyny cywilnej. W przeciwnym razie nadgorliwi przedstawiciele resortów siłowych zmienią Świat w jeden wielki dom wariatów. Czy Biden na to pozwoli? Zobaczymy!
  Ja chcę mu pomóc podjąć właściwą decyzję.
  Mind Controll przestał być sekretem CIA
 • @Ryszard Opara 02:55:36
  Dziękuję za osobiste zainteresowanie.
  Czytam neon24 od paru lat, co prawda okazjonalnie ale uważam go za wartościową inicjatywę. Choćby z uwagi na politykę cenzorską. W Facebook tak łatwo przymykają niewygodne gęby...
  Osobiście nie jestem lekarzem ale w rodzinie jest kilku, więc chyba mamy to w genach. Tą pasję, tą ciekawość jak funkcjonuje, jak oddziałuje ze środowiskiem ludzki organizm.
  Mój cel został określony w pierwszym poście. Chcę skompromitować wykorzystanie neurotechnologii do niecnych celów. To na pewno będzie trudne! Służby specjalne puszczą tu swoich harcowników bo mój blog stanie się polem bitwy. O prawdę! Będą mnie kopać w łydki, wyzywać od wariatów, podważać wiarygodność. Ale jestem spokojny. Zgodnie z deklaracją przedstawię aktualne osiągnięcia z dziedziny neurotechnologii i uprawdopodobnię, że to na co się skarżą ofiary tortur elektronicznych to prawda.
  Będę też wysyłać publiczne zapytania do możnych tego świata czy zamierzają tolerować obecny stan rzeczy.
  Szanowny Panie Opara, następny post będzie dotyczył ekstrakcji danych z sygnału EEG. Po zdekodowaniu takiego sygnału można określić na co patrzy dany człowiek i czego słucha. Bez kamer, bez mikrofonu.
  Życzę miłej lektury.
  Tortury elektroniczne przestały być sekretem CIA.
 • @Anna-PK 16:32:58
  Syndrom kubański czy też havana syndrom to najprawdopodobniej wynik użycia wojskowej neurotechnologii. Ktoś tych dyplomatów podtruł nanocząsteczkami tlenku żelaza, te nanocząstki dzięki odpowiednim ligandom przyczepiły się do komórek nerwowych i dzięki stymulacji kanałów jonowych wywołano sztucznie impulsację nerwową. Dlatego dyplomaci zaczęli się źle czuć bo ktoś zaczął zakłócać ich naturalne przewodnictwo nerwowe wiązką fal elektromagnetycznych. To raczej nie była broń akustyczna tylko elektromagnetyczna. Dodatkowych informacji proszę szukać na moim blogu, bo specjalizuję się w tej tematyce. Na razie jest tam jeden post ale będzie więcej.
  Dylematy współczesności. Wojna obronna przeciwko komu?
 • Ciekawe Pan wysnuwa konkluzje.
  Przeczuwa Pan możliwość globalnego przekrętu. I na dodatek zakamuflowanego jako uzdrawiający reset. Hmmm, w świetle okoliczności które doprowadziły do obu wojen światowych też bym miał takie przeczucia. Jednak żywię się nadzieją, że nasza cywilizacja od czasu tych strasznych wojen przeszła pewną ewolucję i stała się choć trochę lepsza, bardziej stabilna. Może nie będzie tak źle! Owszem, USA ma straszne długi i silnego wierzyciela w postaci Chin. To przyczyną tego nerwowego zamieszania na świecie. Jeśli nie będzie wojny to USA będą musiały się dogadać z Chinami. Jeśli będzie wojna to ludzkość i Cywilizacja mocno ucierpią. A tego nikt nie chce. Zwłaszcza bogaci Oligarchowie, którzy rządzą światem. Bo który Bogacz chce dogorywać w po atomowym leju jak w filmie "Nazajutrz".
  Pozdrawiam
  The Great Reset - Wielka Odnowa świata.
 • Władza nieformalna rządzi Ameryką
  Ostatnim prawdziwym prezydentem, który na prawdę chciał władzy był John Kennedy. Jednak najwyraźniej władcom nieformalnym Ameryki to nie pasowało i reszta to już znana historia. Także te cyrki z Trumpem i Bidenem to pic na wodę fotomontaż pod publiczkę. Trzeba prostemu ludowi dostarczyć Igrzysk i Chleba. Chleb to zasiłki dla biednych, zaś Igrzyska to ten pozorowany konflikt Trump-Biden.
  Trzeba na to patrzeć z dystansem.
  Wojsko USA wzmacnia siły w Waszyngtonie
 • Oni w tym są dobrzy, nie trzeba im pomagać.
  Sam zamierzam przeprowadzić kampanię zawstydzania amerykańskich elit. Z mojego punktu widzenia lepiej żeby chcieli dochować cywilizowanych norm prawnych i obyczajów. Bo jeśli nie....to kwestia zbanowania tortur elektronicznych napotka dużą przeszkodę. No mówiąc prościej lepiej żeby mieli poczucie wstydu po zrobieniu jakiejś złej rzeczy.
  A zło jakie czynią cywilom w swoim kraju jak i w krajach podporządkowanych jest niewyobrażalne. To co oni wyprawiają przy pomocy neurotechnologii jak i klasycznych działań opresyjnych jest czystym barbarzyństwem.
  Jak można zepsuć opinię Ameryki?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031