Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
3 posty 8 komentarzy

Zbrodnie Władzy

Adrian Sękowski - Demaskator zbrodni. Pogromca CIA

Tortury elektroniczne przestały być sekretem CIA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mam nadzieję, że ten przełom doprowadzi do całkowitego zakazu stosowania nowoczesnej neurotechnologii w działaniach wojennych, wywiadowczych i opresyjnych.

 

      Witam szanownych czytelników i twórców.

 Jestem tu pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość w razie jakichś błędów formalnych.

 Będę poruszał istotne kwestie z zakresu polityki, służb specjalnych, nauki i najbardziej zaawansowanych, wręcz 

tajnych technologii.

  Ale na początek zgodnie z tytułem postu dam popalić wyniosłym, pewnym siebie agentom z najbogatszej organizacji

szpiegowskiej świata. W USA powstała technologia która pozwala na zdalny odczyt i zapis sygnałów w tkance nerwowej człowieka i zwierząt. Dzieje się to z mediatorem w postaci znanych w medycynie cywilnej nanocząstek. Rolą nanocząstek jest przetworzyć energię pola elektromagnetycznego na bodziec który otwiera kanały jonowe w komórkach nerwowych i w ten sposób możliwe jest dowolne manipulowanie potencjałem czynnościowy neuronów.

   Amerykańskie służby specjalne wykorzystują tą technologię do tzw. "tortur elektronicznych", "Mind Controll" oraz zabijania niewygodnych osób na sztucznie wywołany atak serca lub wylew, lub duże zaburzenia homeostazy organizmu.

   Wasale Ameryki, przykładowo Niemcy, Holandia, Korea Południowa, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Japonia, Szwecja itp. w tym również Polska także dostały do dyspozycji tą broń i stosują szeroko przeciwko cywilom.

  Trzeba się temu przeciwstawić. Ja będę to czynił publikując wszelkie szczegóły jakie udało mi się rozpracować. Jeżeli nie zatrzyma mnie śmierć, jeżeli mnie nie zabiją to czeka Państwa dużo czytania. Prowadzę brudnopis w formie papierowej gdzie znajduje się szczegółowe rozwinięcie koncepcji zdalnej kontroli kanałów jonowych tkanki nerwowo-mięśniowej przy pomocy nanocząstek napędzanych polem elektromagnetycznym.

  Oprócz publikacji będę stosował politykę zawstydzania wysoko postawionych polityków i urzędników. Że są bierni i nic nie robią. Prezydent Joe Biden otrzyma ode mnie gratulacyjnego tweeta po zaprzysiężeniu razem z zapytaniem czy zamierza zakazać tortur elektronicznych, Mind Controll oraz linkiem do tego bloga. 

  Podobnie będę monitował do WHO, amerykańskich gazet i mediów, przywódców państw które są geostrategicznymi konkurentami USA. Ten horror manipulacji ludzkim systemem nerwowym musi się skończyć. Ofiary tortur muszą dostać odszkodowanie, zaś winni muszą ponieść karę.

      Adrian Sękowski poniedziałek 18 stycznia 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Witam Pana Serdecznie,
  Witam Pana,

  Napisał Pan bardzo interesującą notkę wstepną - na temat nowoczesnej technologii (broni) -neurotechnologii, która poprzez nanocząsteczki może dowolnie zmieniać pole oraz promieniowanie elektromagnetyczne, które jest podstawą życia człowieka (jak i każdej istoty żywej).

  Jestem osobiście bardzo zainteresowany tym tematem, trochę również na ten temat pisałem (na Neon24.pl) - piszę też o tym książkę.
  Z wykształcenia (i zamiłowania) jestem lekarzem - od dawna jestem też przekonany, że życie jest określoną formą funkcjonowania energii ożywionej, która również musi funkcjonować w określonych warunkach - aby utrzmać homeostazę...

  Czekam więc na dalsze Pana artykuły w tym temacie - a może też jakoś się skontaktujemy na PW.

  Jeszcze raz - zapraszam na Neon24.pl

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
  Redaktor Naczelny Neon24.pl
 • @Ryszard Opara 02:55:36
  Dziękuję za osobiste zainteresowanie.
  Czytam neon24 od paru lat, co prawda okazjonalnie ale uważam go za wartościową inicjatywę. Choćby z uwagi na politykę cenzorską. W Facebook tak łatwo przymykają niewygodne gęby...
  Osobiście nie jestem lekarzem ale w rodzinie jest kilku, więc chyba mamy to w genach. Tą pasję, tą ciekawość jak funkcjonuje, jak oddziałuje ze środowiskiem ludzki organizm.
  Mój cel został określony w pierwszym poście. Chcę skompromitować wykorzystanie neurotechnologii do niecnych celów. To na pewno będzie trudne! Służby specjalne puszczą tu swoich harcowników bo mój blog stanie się polem bitwy. O prawdę! Będą mnie kopać w łydki, wyzywać od wariatów, podważać wiarygodność. Ale jestem spokojny. Zgodnie z deklaracją przedstawię aktualne osiągnięcia z dziedziny neurotechnologii i uprawdopodobnię, że to na co się skarżą ofiary tortur elektronicznych to prawda.
  Będę też wysyłać publiczne zapytania do możnych tego świata czy zamierzają tolerować obecny stan rzeczy.
  Szanowny Panie Opara, następny post będzie dotyczył ekstrakcji danych z sygnału EEG. Po zdekodowaniu takiego sygnału można określić na co patrzy dany człowiek i czego słucha. Bez kamer, bez mikrofonu.
  Życzę miłej lektury.
 • @Adrian Sękowski 14:44:24
  Panie Sękowski - czekamy zatem na konkrety. Ponieważ człowiek dręczony przez tzw demony - złe duchy, próbuje od razu szukać jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia tego fenomenu, a w tym stanie nie ma żadnego pola manewru. I mnie w owym momencie natychmiast to właśnie przyszlo do głowy. Że jestem w jakiś nieprawdopodobny sposób obserwowany. Tyle że akurat byłem wtedy po kilku latach pracy na stanowisku serwisanta sprzętu i systemów operacyjnych komputerów PC. Zdaje się że w ramach dreczenia dostałem taką sugestię, że jestem obserwowany z wnętrza kineskopu monitora - za pomocą tajemniczej supertechologii.

  A wracając do dyskusji ze stowarzyszonymi w stopzet, to jeden z nich z początku bardzo oponował i upierał się przy technologicznym pochodzeniu swoich problemów, zaczął się jednak reflektować po usłyszeniu kilku argumentów. Otóż przyznał się do ,,głosów w głowie" ale gdy powiedziałem że takie problemy mieli ludzie żyjący sto lat wcześniej i jeszcze dawniej, zaczął wyciągać prawdziwe wnioski np przyznał, że będąc w Wieliczce, głęboko pod ziemią, te głosy też go dręczyły. I słusznie uznał że nie mogły być to fale elektromagnetyczne, bo te nie potrafią penetrować wnętrza ziemi, tu kopalni soli.
 • @Adrian Sękowski 14:44:24
  Witam 5***** na początek.
  Szkoły mocno wstrzymały oświatę jak dawniej kapłani słońce, teraz wtajemniczeni korzystają z wiedzy tabu.
  Nadciągają czarne chmury, technika z szybkością nie od zatrzymania przez ludzi, ciągle przyśpiesza.

  Pozdrawiam
 • @Oracz 22:01:54
  Nie mam nic wspólnego z organizacją Stopzet. Jestem samotnym strzelcem. Jestem kamieniem na którym się łamią kosy. Jestem Homo sapiens, czyli używam rozumu by pokonywać przeszkody. Ci co wierzą w pola torsyjne, szczepionki z nanoczipami lub jakieś inne pseudonauki nie używają rozumu.
  Mam do Pana prośbę: niech Pan pod moimi postami nie zamieszcza jakichkolwiek informacji o Stopzet, ani też niech Pan nie dokonuje osobistych wynurzeń psychiatrycznych.
  Mi to przeszkadza bo obniża prestiż całego kontentu. A przecież gram o najwyższą stawkę. Zbanowania potężnej broni jaką są manipulacje bioelektroniczne na ludzkim ciele.
  Bądź Pan Homo sapiens i dostosuj się do mojej prośby.
  Pomyśl Pan- tortury bioelektroniczne mogą dotknąć każdego z nas, także szanownego. A że trudno uwierzyć w ich istnienie...to zupełnie inna bajka.
 • @goodness 22:46:30
  Pięknie!
  Metaforycznie!
  Jest w tym jakiś literacki duch!
  Mniejsza o to czy zrozumiałem intencje...
 • @Adrian Sękowski 22:47:21
  Ba. Mogą mnie dotkonąć tortury fizyczne (tluczenie pałą po piętach na komisariacie, podłączenie pod paralizator w kiblu na mentowni) już od dawna doświadczam tortur psychicznych i ekonomicznych.jeśli będę myślał nad torturą bioelektroniczną dostatecznie intensywnie to sam zadam sobie tortury.

  Budowanie retoryki w stylu: nie rób tego i tamtego, bo będziesz szympansem lub gorylem, a ja jestem homosapiens, jest nudne ,,jak flaki z olejem". Moja kosa na takich kamieniach się nie złamie. Dlatego dokonam zanurzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031