Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
3 posty 8 komentarzy

Zbrodnie Władzy

Adrian Sękowski - Demaskator zbrodni. Pogromca CIA

Mind Controll przestał być sekretem CIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pole elektryczne z Twojego systemu nerwowego zawiera istotne dane biomedyczne. Służby specjalne nauczyły się rejestrować i dekodować ten sygnał. W istocie rzeczy kto kradnie Twój sygnał EEG wie o Tobie więcej niż Ty sam.

   Ludzkie ciało składa się z około 30 bilionów komórek. Dużo, nieprawdaż? Są one zorganizowane w subsystemy które naukowcy nazwali układami. To oczywiście podział z uwagi na pełnione funkcje. Wymieniam kilka: układ krążenia, pokarmowy, krwiotwórczych, hormonalny, rozrodczy, oddechowy itp. Nie wymieniłem chyba najważniejszego, a mianowicie układu nerwowego.

   To celowy zabieg z mojej strony bo  pełni on szczególną funkcję. Układ nerwowy zarządza całym organizmem, a na dodatek jest siedliskiem naszej świadomości, intelektu, pamięci. 

   Układ nerwowy komunikuje się z pozostałymi układami, pobiera informacje o ich stanie, analizuje te dane i wysyła komendy zwrotne, które sterują poszczególnymi układami. Wszystko po to by organizm osiągnął równowagę, by nie doszło do kryzysu w organizmie. Przykładowo: nie możesz zapomnieć o oddychaniu bo odpowiednie receptory wykrywają ciśnienie parcjalne tlenu i CO2 i system nerwowy wysyła odpowiednie komendy sterujące do mięśni oddechowych. Jeśli twój układ nerwowy jest zdrowy i sprawny to nie udusisz się tylko dlatego, że zapomniałeś wziąć oddechu. To po prostu działa automatycznie z możliwością przejęcia świadomej kontroli. 

   Dla mnie najciekawszą kwestią związaną z układem nerwowym jest rodzaj kodu (języka?) w jakim mózg "mówi" do pozostałych narządów i układów. Oczywiście ten sam dylemat dotyczy komunikacji pomiędzy różnymi ośrodkami w mózgu. Okazuje się, że naukowcy już dosyć dawno nauczyli się przechwytywać tą konwersację. Procedura nazywa się badaniem EEG. Czym jest EEG? Jest to urządzenie techniczne które mierzy i przedstawia w formie wykresów zmienne pola elektryczne produkowane przez mózg. Są też urządzenia do pomiaru pół elektrycznych serca, mięśni, nerwów obwodowych i rdzenia kręgowego. A czym są te zmienne pola elektryczne wychodzące z mózgu??? To jest właśnie ta komunikacja, ta "rozmowa" pomiędzy komórkami układu nerwowego. Oczywiście rozdzielczość czasowa i przestrzenna EEG jest zbyt mała by podsłuchać impulsy elektryczne pojedynczych neuronów ale to wystarczy do diagnostyki po wypadkach czy zatruciach. Typowy szpitalny EEG posiada 19 kanałów, naukowcy medycy posługują się sprzętem który posiada od 128 do ponad 500 elektrod pomiarowych. Rozdzielczość czasowa jest dobra, poniżej 1 sekundy natomiast rozróżnienie przestrzeni z której doszło do ulotu pola elektrycznego jest rzędu paru centymetrów. Na takim obszarze kory mózgowej może się znajdować tysiące neuronów, więc nie sposób określić wkład każdego z nich w produkcję pola elektrycznego.

   Co takiego jest w polu elektrycznym produkowanym przez mózg???  W tym polu są zawarte informacje. I to nie byle jakie. Są tam komendy sterujące Twoimi narządami wewnętrznymi. Twoim sercem, wątrobą, nerkami, grasicą, trzustką, jelitami, gruczołami hormonalnymi, śliniankami, tętnicami, mięśniami gładkimi itp. Również to na co patrzysz i co słyszysz znajduje odzwierciedlenie w zmianach sygnałów EEG. Twoja mowa wewnętrzna, czyli myśli które przepływają podczas pracy kreatywnej lub orientowania się w sytuacji też mają swoją reprezentację w oscylacjach pola elektrycznego generowanego przez korę mózgową. W sygnale elektrycznym EEG znajdują się Twoje najbardziej wrażliwe dane biomedyczne. Jeśli komuś uda się skraść twój sygnał EEG, a następnie zdekodować go, będzie więcej wiedział o Tobie niż Ty sam. 

  PUSZKA PANDORY ZOSTAŁA OTWARTA - służby specjalne potrafią kraść sygnał EEG jak również potrafią go zdekodować. Na tym opiera się to całe Mind Controll. Jak oni to robią???  Ja nigdy nie miałem/miałam na głowie czepka z elektrodami. Więc jak niby kradną mój sygnał EEG, Panie Sękowski - tak by zapewne mnie dopytywała  ofiara MindControll.

  CIERPLIWOŚCI. To wszystko postaram się przedstawić w kolejnych postach. Niestety ale służby specjalne podjęły pewne kontrdziałania tuż po opublikowaniu pierwszego postu. To skutkuje tym, że tempo moich prac nad redagowaniem postów mocno spadło. Tak czy inaczej, jeśli mnie nie zabiją, czy okaleczą, czy jakoś uszkodzą sprzęt na którym się łączę z internetem to kolejne posty się ukażą.

   A teraz zgodnie z maksymą, że jeden obraz wart tysięcy słów wklejam linki do stron na których bazowałem rozgryzając temat Mind Controll. Oczywiście nie są to wszystkie jakie mam, bo uzbierało się ich kilkaset. Publikuję te najbardziej przystępne dla przeciętnego czytelnika. Grupuję linki tematycznie.

 1. Pień mózgu- podstawa wszelkiego automatyzmu  w organizmie: m.youtube.com/watch

2. Kody systemu nerwowego: www.physiologyweb.com/lecture_notes/neuronal_action_potential/neuronal_action_potential_frequency_coding_in_the_nervous_system.html

3.Dekodery mowy wewnętrznej(w pewnym sensie myśli): dzienniknaukowy.pl/nowe-technologie/naukowcy-stworzyli-dekoder-ktory-przeksztalca-aktywnosc-mozgu-na-mowe

 mlodytechnik.pl/news/28764-dekoder-mozgu

 4. Rekonstrukcja obrazów z pola elektrycznego mózgu, czyli sygnału EEG (Twoje oczy stają się kamerami służb specjalnych): scitechdaily.com/image-reconstruction-from-human-brain-waves-in-real-time-video/

 thenewstack.io/mind-reading-ai-optimizes-images-reconstructed-brain-waves/

5. Rekonstrukcja dźwięków które słyszysz z sygnału EEG (czyli służby podsłuchują twoją korą słuchową bez żadnych mikrofonów.):ieeexplore.ieee.org/document/8124457

 

 

 Adrian Sękowski 20.01.2021roku Polska

 

KOMENTARZE

  • Prezent dla Joe Biden'a na zaprzysiężenie.
    Może mu będzie łatwiej zatrzymać ten horror grzebania w ludzkim systemie nerwowym. Owszem jest to technicznie możliwe ale powinno być wykorzystywane tylko w celach medycznych. Zgodnie z zasadami etycznymi medycyny cywilnej. W przeciwnym razie nadgorliwi przedstawiciele resortów siłowych zmienią Świat w jeden wielki dom wariatów. Czy Biden na to pozwoli? Zobaczymy!
    Ja chcę mu pomóc podjąć właściwą decyzję.
  • Za dużo uproszczeń
    Stopień skomplikowania żywego organizmu a szczególnie ssaków a zwłaszcza istot rozumnych na szczęście uniemożliwia to o czym marzą niektórzy psychole władzy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031